Opinie

Skorzystaj z doświadczenia innych i sprawdzić opinie o naszym salonie.
Zachęcamy również do przesłania Waszych opinii (prześlij opinie)
Świetny salon a jeszcze lepsze fryzjerki :) śmiało mogę polecić bo sama jestem klientką bardzo zadowoloną z usług. Pozdrawiam Paulinę :) 
 
Bardzo ładny salon i co najważniejsze fryzjerki, które mają dar w rękach :) Zawsze czuję się pewnie i w dobrych rękach przy Stenii :) Dziękuję :)


  • Opinie na Google+:
Tomasz Połomski   dodał(a) opinię
Jakość: Bardzo dobre
Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Polecam
Obserwacja nr 36351688

Zaraz po wejściu do salonu jedna z Pań fryzjerek przywitała się ze mną i poinformowała mnie, że przede mną są jeszcze 2 osoby, które zaraz przyjdą. Powiedziałem, że nic nie szkodzi, rozebrałem się i usiadłem na miejscu dla oczekujących usługi. Miejscem tym była bardzo wygodna kanapa obok której stały dodatkowo dwa krzesła. Podczas czekania mogłem pooglądać wystrój salonu, który był nowoczesny i dobrze wyposażony. Panie fryzjerki były ubrane w takie same czarne "tuniki" lecz nie było na nich nazwy firmy i w ciemne spodnie. Gdy przyszła moja kolej Pani zaprosiła mnie na stanowisko i zapytała o moją fryzurę. Przede mną na ścianie wisiało lustro, była mała półeczka na, której fryzjerka trzymała niektóre potrzebna jej rzeczy oraz misa z darmowymi cukierkami, a pod półeczką znajdowała się podpora na nogi. Podczas obcinania Pani rozmawiała ze mną, kontrolowała długość moich włosów i sposób obcięcia, bym był jak najbardziej zadowolony z usługi. Po strzyżeniu i zapłaceniu (jedyne 15 zł), fryzjerka podziękowała, a wychodząc wszystkie Panie tam pracujące miło mnie pożegnały. Data dodania: 21/03/2011

autor: Artur   ocena autora: +5